Laptop Dell XPS 9300 to połączenie stylowego designu i wysokiej funkcjonalności. Pracuje na procesorze Intel Core 10-tej generacji, a jedną z jego podstawowych zalet jest układ graficzny Intel Iris Plus Graphics. Oba te aspekty stanowią o niezwykłej wydajności tego sprzętu. Dell XPS 9300 mimo nieprzeciętnego wnętrza pozostaje lekki i mobilny (13,4 cala). Dzięki kompaktowym rozmiarom jest idealnym towarzyszem podróży. Nawet podczas długiej jazdy autobusem lub pociągiem nie można się z nim nudzić – wysoka jakość dźwięku o wyraźny i grafiki pozwala na komfort przeglądania plików i odtwarzania multimediów.

Supermobilny laptop Dell XPS 9300

Obudowa, choć lekka, jest wykonana bardzo precyzyjnie. Całkowicie stworzona jest w procesie obróbki CNC. Aby zapobiec wszelkim uszkodzeniom w podróży, spód obudowy wykonany jest z aluminium frezowanego maszynowo, który jest wytrzymalszy od plastiku, a także wygląda dużo bardziej stylowo. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z elegancją. Wnętrze laptopa wykonane z włókna węglowego używanego w przemyśle lotniczym stanowi o lekkości produktu. Jest to materiał lekki, a jego barwa wraz ze srebrnym korpusem tworzy idealnie dopełniającą się całość. Idealnie zaprojektowany sprzęt pokryty jest powłoką odporną na promieniowanie UV, co zapobiega przebarwieniom. Powłoka chroni również przed powstawaniem plam. Wspaniale prezentuje się też designerskie podświetlenie. Błyszczące ściany boczne są odporne na zarysowania dzięki anodowaniu i to w dodatku dwukrotnemu.

Odporny na uszkodzenia

Zastosowanie idealnego wykończenia sprawia, że kolor pozostaje elegancki i metaliczny przez długi czas bez możliwości odpryskiwania czy zarysowań. Rozdzielczość to aż 1920×1200 px w proporcji 16:10 co poprawia komfort użytkowania. Laptop Dell XPS 9300 posiada także matową matrycę, co jest dodatkowym atutem. Za wrażenia wizualne odpowiada ekran WVA o szerokich kątach widzenia oraz pokryciu przestrzeni kolorów sRGB na poziomie 100%. Obraz sprawdzi się w każdych warunkach, operując jasnością aż 500 nitów i kontrastem 1800:1. Ekran pokryty jest szkłem Gorilla Glass, 6 co zapewnia mu pełną ochronę i odporność na zarysowania.

Stylowy wygląd w parze z funkcjonalnością

Laptop Dell XPS 9300 stworzony jest tak, aby jak najdłużej cieszył oko, a także pracował z pełną wydajnością. Urządzenie dba o wzrok użytkownika za pomocą technologii Eyesafe, która redukuje niebieskie światło szkodliwe dla ludzkich oczu. Mimo skutecznej ochrony kolory pozostają idealnie zachowane, więc technologia nie wpływa negatywnie na komfort użytkowania. Aby praca na laptopie Dell XPS 9300 była jeszcze lepsza, sprzęt ma większy wyświetlacz, klawisze oraz touchpad niż jego poprzednicy. Kamera natomiast choć mniejsza jest dużo lepsza, zapewniając ostry obraz. Wszystko to sprawia, że nowym model od Della jest jedną z najlepszych dostępnych propozycji na rynku.

źródło: Grabthelap.com – laptopy sklep online