Konkurs fotograficzny – Archiwum

144
Foto

*ARCHIWUM*

Czekamy już tylko na ostatnie prace, które do 15 marca miały być przesłane pocztą na konkurs fotograficzny „NA HUCULSKIM PŁAJU”. Tematem konkursu jest Huculszczyzna i Czarnohora. Jak dotąd otrzymaliśmy około 50 zdjęć, wszystkim autorom serdecznie dziękujemy!

Na zwycięzcę czeka wspaniała tygodniowa wycieczka „Czarnohora i Huculszczyzna” dla jednej osoby, ufundowana przez Biuro Podróży PTTK Oddział Rzeszów. Patronat medialny: Magazyn “Świat, Podróże, Kultura” i TravelOne.pl.

Pozostali laureaci otrzymają nagrody książkowe. Nawet jeśli nie będziesz najlepszy, Twoje zdjęcie pokażemy na pokonkursowej wystawie fotograficznej w siedzibie Fundacji św. Włodzimierza na ul. Kanoniczej w Krakowie. Fotografie laureatów będzie można zobaczyć także na stronie www Festiwalu.

Wybierz 1 zdjęcie*, dodaj ciekawy opis i wyślij!

Jurorami konkursu będą znani fotografowie i podróżnicy (m.in. Zygmunt Ficek, Monika i Andrzej Lisowscy, Monika Stachnik-Czapla).
Koordynator konkursu Karolina Kwiecień: Karolina.Kwiecien@interia.pl

* fotografia powinna być w 2 formatach: większym – min. 20×30, który będzie pokazany na wystawie i mniejszym – 13×18, który posłuży do sporządzenia wersji elektronicznej.